To skoro vypadá jako... Podívejte! To musí být starý plán části Stínadel! Vontové zde dokonce zapsali své názvy ulic! Třeba tadyhle ten "Starý klášter", to je přece na břehu Vltavy! Bývalý klášter je vidět z Letné jižním směrem. A vpravo tady ta Rozdělovací třída, vždyť to je vlastně naše Revoluční ulice! Ty jo a tady je... Hřbitovní chodba. Brrr, tam musí být určitě spoustu náhrobků! Tam bych sám nešel!

A co jsou ty namalované značky? Tady dvě zkřížené sekery, tohle nad kostelem sv. Jakuba má asi být špendlík, ale co jsou ty čtyři otazníky? Jeden otazník je v areálu kláštera, tam to znám, tam je taková čtvercová dřevěná studna! A ty zbývající tři otazníky? To vypadá, že to je na zdi nějakých domů v ulicích... Měli bychom je prozkoumat jako první. Třeba to budou nějaké skrýše nebo zvláštní místa? Místa, která Jirka možná nestihl už prozkoumat...

Pokud nevíte jak dál, zeptejte se nenápadně Vontů. Poradí vám ale jen tehdy, když budete mít list ginga! Jestlipak se někde dají nasbírat další listy ginga? Třeba v nějaké skrýši s otazníkem???